Mark Tobey, Abstrakt komposition

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARK TOBEY
USA 1890-1976
Abstrakt komposition
Signerad Tobey. Akvarell på papper, bildyta 21 x 15 cm

376

2019-05-16