Madeleine Pyk, Komposition

Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition
Madeleine Pyk, Komposition

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Komposition
Signerad och daterad M Pyk okt 2004. Olja på duk, 82 x 68 cm

304

2019-05-16