Madeleine Pyk, Hästekipage

Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage
Madeleine Pyk, Hästekipage

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Hästekipage
Signerad M Pyk. Olja på duk, 97 x 135 cm.

PROVENIENS
Svensk privatsamling

302

2019-05-16