Klubbat för:
18000 SEK
20 000-25 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Den vackra gränden, Rue St Joseph
Signerad M Pyk. Olja på duk, 68 x 49 cm
PROVENIENS
Bukowskis, Moderna, vårauktion 1998, katalognr 65
305
2019-05-16