Madeleine Pyk, Den vackra gränden

Klubbat för:

18000 SEK

20 000-25 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Den vackra gränden, Rue St Joseph
Signerad M Pyk. Olja på duk, 68 x 49 cm

PROVENIENS
Bukowskis, Moderna, vårauktion 1998, katalognr 65

305

2019-05-16