Madeleine Pyk, Ajar vid Slussen

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Ajar vid Slussen
Signerad M Pyk. Olja på duk, 95 x 85 cm

306

2019-05-16