Lucio Fontana, Concetto Spaziale

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

LUCIO FONTANA
Italien 1899-1968
Concetto Spaziale
Signerad och numrerad i blyerts Fontana 71/80.
Etsning i relief med perforering, 1968, 64 x 48 cm.

372

2019-05-16