Lennart Jirlow, Sommarcyklist

Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist
Lennart Jirlow, Sommarcyklist

Klubbat för:

Osåld

80 000-100 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Sommarcyklist
Signerad L Jirlow. Olja på duk, 54 x 65 cm.

303

2019-05-16