Leander Engström, I trädgården

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM
1886-1927
I trädgården
Signerad och daterad Leander Engström, Paris 1910. Olja på duk, 54 x 60 cm

327

2019-05-16