Lage Lindell, Komposition

Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LAGE LINDELL
1920-1980
Komposition
Signerad LL. Olja på duk, 67 x 27 cm.

Påskrift på spännramen: Eva af Burén

324

2019-05-16