Jules Schyl, Kubistisk kvinna

Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna
Jules Schyl, Kubistisk kvinna

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Kubistisk kvinna
Signerad Schyl. Olja på pannå, 66 x 50 cm.

315

2019-05-16