Jules Schyl, Frukter o Kanna

Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna
Jules Schyl, Frukter o Kanna

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Frukter och kanna
Signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad I. Schyl 1955. Olja på duk, 56 x 46 cm.

317

2019-05-16