Jules Schyl, Flicka med dragspel

Klubbat för:

21000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Flicka med dragspel
Signerad Jules. Olja på pannå, 46 x 38 cm

318

2019-05-16