Jules Schyl, Cirkusprinsessan

Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan
Jules Schyl, Cirkusprinsessan

Klubbat för:

22000 SEK

15 000-18 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Cirkusprinsessan
Signerad Schyl. Olja på duk, 38,5 x 30 cm.

325

2019-05-16