John Jon-And, Segelbåten

John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten
John Jon-And, Segelbåten

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHN JON-AND
1889-1941
Segelbåten
Signerad Jon-And. Olja på duk, 42 x 52 cm

270

2019-05-16