Jean René Bazaine, Komposition

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

JEAN RENÉ BAZAINE
Frankrike 1904-2001
Komposition
Signerad och daterad Bazine -50. Akvarell och gouache på kartong, 13 x 25 cm

375

2019-05-16