Isaac Grünewald, Blommor och frukter

Klubbat för:

Osåld

25 000-30 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blommor och frukter
Signerad med dedikation Grünewald. Akvarell, 49 x 33 cm

269

2019-05-16