Inger Ekdahl, Målning Nr 5

Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5
Inger Ekdahl, Målning Nr 5

Klubbat för:

20000 SEK

18 000-20 000 SEK

INGER EKDAHL
1922-2014
Målning Nr 5
Signerad I Ekdahl och på baksidan daterad -59. Olja på duk, 61 x 46 cm.

340

2019-05-16