Inger Ekdahl, Komposition

Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition
Inger Ekdahl, Komposition

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

INGER EKDAHL
1922-2014
Komposition
Signerad och daterad Inger Ekdahl 1958. Olja på pannå, 47,5 x 64 cm.

PROVENIENS
Gummesons konstgalleri, Stockholm

336

2019-05-16