Inge Schiöler, Västkustmotiv

Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv
Inge Schiöler, Västkustmotiv

Klubbat för:

78000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Västkustmotiv
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 22 x 28 cm.

312

2019-05-16