Inge Schiöler, Kosterlandskap

Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap
Inge Schiöler, Kosterlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kosterlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1961. Olja på duk, 46 x 42 cm.

328

2019-05-16