Inge Schiöler, Hav o solskimrande udde, Koster

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Hav och solskimrande udde, Koster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 34 x 42,5 cm

276

2019-05-16