Inge Schiöler, Blommor och frukter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Blommor och frukter
Signerad Inge Schiöler. Olja på papper fäst på pannå, 39 x 46 cm

326

2019-05-16