Gösta Sandels, Sjöjungfru

Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru
Gösta Sandels, Sjöjungfru

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

GÖSTA SANDELS
1887-1919
Sjöjungfru (Elaine)
Signerad och daterad Sandels 1915. Blyertsteckning, 28 x 24,5 cm.

PROVENIENS
Svensk privatsamling

357

2019-05-16