Klubbat för:
3500 SEK
Schätzwert
4 000-5 000 SEK
Beschreibung
GÖSTA SANDELS
1887-1919
Badande kvinnor
Signerad och daterad Sandels 1916. Tuschlavering, 32 x 20 cm.
PROVENIENS
Svensk privatsamling
358
2019-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner