Folke Andreasson, Nära havet

Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet
Folke Andreasson, Nära havet

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

FOLKE ANDREASSON
1902-1948
Nära havet
Signerad Folke Andreasson. Olja på pannå, 55 x 46 cm

355

2019-05-16