Folke Andreasson, Blommor i fönstret

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

FOLKE ANDREASSON
1902-1948
Blommor i fönstret
Signerad och daterad Folke Andreasson -37. Olja på duk, 69,5 x 60 cm.

362

2019-05-16