Eva Englund, objekt 9 delar, Målerås 1998

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

EVA ENGLUND, objekt 9 delar, Målerås 1998, unika, månstensfärgad opaliserande glasmassa, åtta signerade Eva Englund Målerås 1998 unik,en signerad EDT Artist 1 Eva Englund Målerås 1998, höjd 5 - 37,5 cm, en med nagg, en med stötskada, en med lagning

229

2019-05-16