Esaias Thorén, Surrealistiskt landskap

Klubbat för:

22000 SEK

30 000-35 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Surrealistiskt landskap
Signerad och daterad E. Thorén 1955. Olja på pannå, 60 x 70 cm.

2019-05-16