Erland Cullberg, Figur

Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur
Erland Cullberg, Figur

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERLAND CULLBERG
1931-2012
Figur
Signerad E C. Olja på duk, 200 x 170 cm

352

2019-05-16