Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo

Klubbat för:

7500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ERICH & INGRID TRILLER, vaser, 2 st., Tobo 1950-60-tal, stengods, spräcklig glasyr i blå nyanser, signerade Triller Tobo, höjd 18,5 och 23 cm

241

2019-05-16