Einar Jolin, Stilleben med rosor

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben med rosor
Signerad och daterad Jolin 1966. Olja på duk, 64 x 53 cm.

290

2019-05-16