Carl Fredrik Reuterswärd, Non Violence

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non Violence
Signerad Carl Fredrik Reuterswärd och numrerad 80/99 på plakett. Grönpatinerad brons monterad på granitsockel, 17 x 25 x 10 cm.

284

2019-05-16