Carl Axel Acking, tillskrivet, skrivbord

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL AXEL ACKING, tillskriven, skrivbord med uppsats, Swedish Modern, 1940-tal, fanerat med mahogny och lönn, uppsats med två skåp och hyllplan, skåpluckorna med dekor av rutnät, låda i sargen, höjd 100, 100 x 59 cm, smärre slitage

70

2019-05-16