Bram Bogart, Witruitviolet

Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet
Bram Bogart, Witruitviolet

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-60 000 SEK

BRAM BOGART
Holland 1921-2012
Witruitviolet
Signerad och daterad Bogart-74 på sidan, signerad och daterad Bram Bogart sept. 1974 a tergo. Bemålad relief i blandteknik, 64 x 69 cm.

411

2019-05-16