Birger Simonsson, Stugor på Koön

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BIRGER SIMONSSON
1883-1938
Stugor på Koön
Signerad Simonsson. Olja på duk, 73 x 92 cm.

280

2019-05-16