Birger Birger Ericson, Kärleken är blind

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON
1904-1984
Kärleken är blind
Olja på pannå. Signerad Birger. 27,5 x 39 cm

359

2019-05-16