Berndt Friberg, vas, Gustavsberg 1956

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg studio 1956, stengods, harpälsglasyr i blått och ljusbrunt, signerad Gustavsberg studio Friberg, Å, höjd 22 cm, smärre repor

238

2019-05-16