Bengt Lindström, olja på duk

Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk
Bengt Lindström, olja på duk

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figurer
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.

PROVENIENS
Troligen inköpt på 1980-talet, vidare i arv till nuvarande ägare.

347

2019-05-16