Béla Czene, Kvinnoporträtt

Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt
Béla Czene, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BÉLA CZENE
Ungern 1911-1999
Kvinnoporträtt
Signerad och daterad Czene Béla 1964. Olja på duk, 60 x 80 cm.

401

2019-05-16