Barbro Nilsson, "Kringelikroka", matta, MMF

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Kringelikroka" (Finspong, röd), matta, Märta Måås Fjetterström, formgiven 1954, gobelängteknik, signerad AB MMF BN, 240 x 176 cm, smärre slitage

155

2019-05-16