Barbro Bäckström, Rygg

Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg
Barbro Bäckström, Rygg

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Rygg
Signerad och daterad Barbro Bäckström EA 1982-83. Järn, höjd 71 cm

320

2019-05-16