Arthur Percy, Tre Kvinnor

Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor
Arthur Percy, Tre Kvinnor

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

ARTHUR PERCY
1886-1976
Tre kvinnor
Signerad och daterad A. Carlson-Percy -14. Olja på pannå, 24 x 18,5 cm

291

2019-05-16