Arthur Percy, Stilleben med frukter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ARTHUR PERCY
1886-1976
Stilleben med frukter
Signerad och daterad Carlson-Percy 1911. Olja på pannå, 26 x 34 cm

308

2019-05-16