Alvar Aalto, "Savoy", vas, Iittala, Finland

Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,
Alvar Aalto,

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ALVAR AALTO, "Savoy", vas, Iittala, Finland 1988, formblåst, signerad ALVAR AALTO 19 / 1988, höjd 60 cm, obetydlig nagg

206

2019-05-16