Agnes Cleve, Mysig stund

Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund
Agnes Cleve, Mysig stund

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AGNES CLEVE
1876-1951
Mysig stund
Signerad Agnes Cleve och betitlad på baksidan. Olja på pannå, 52 x 62 cm.

279

2019-05-16