Tadeusz Kantor, Komposition

Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition
Tadeusz Kantor, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

TADEUSZ KANTOR
Polen 1915-1990
Komposition
Signerad Kantor. Olja och blandteknik på duk, 60 x 80 cm.
Sannolikt utförd under 1960-talet.

291

2018-11-20