Ryszard Winiarski, Chance in game for three
Klubbat för:
110000 SEK
Arviointi
60 000-80 000 SEK
Kuvaus
RYSZARD WINIARSKI
Polen, 1936-2006
Chance in game for three
Signerad och daterad Winiarski -89. Olja på pannå, 49 x 49 cm.
380
Päivämäärä:
2018-11-20