Ryszard Winiarski, Chance in game for three

Klubbat för:

110000 SEK

Arviointi

60 000-80 000 SEK

Kuvaus

RYSZARD WINIARSKI
Polen, 1936-2006
Chance in game for three
Signerad och daterad Winiarski -89. Olja på pannå, 49 x 49 cm.

380

Päivämäärä:

2018-11-20