Richard Diebenkorn, Komposition

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

RICHARD DIEBENKORN
USA 1922-1993
Komposition
Signerad och daterad RD -54. Tusch på papper, 26 x 20,5 cm

279

2018-11-20