Paul Jenkins, Phenomena Shaman´s Chalice

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PAUL JENKINS
USA 1923-2012
Phenomena Shaman´s Chalice
Signerad Paul Jenkins samt på baksidan signerad och daterad Paul Jenkins 1987. Akvarell på papper, 110 x 79 cm.

PROVENIENS
Galerie Patrice Trigano, Paris

281

2018-11-20