Otto G Carlsund, Stilleben

Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben
Otto G Carlsund, Stilleben

Klubbat för:

50000 SEK

30 000-40 000 SEK

OTTO G CARLSUND
1897-1948
Stilleben
Signerad och daterad på passe partout Otto G. Carlsund III. 34. Akvarell på papper, bildyta 23 x 31 cm.

UTSTÄLLD
Otto G Carlsund, Liljevalchs Konsthall, 2007
Otto G Carlsund, Norrköpings Konstmuseum, 2008

211

2018-11-20